Akademia Sportu w Plewiskach

Po wakacjach wznawiamy zajęcia Lekkoatletycznej Akademii Sportu. WAŻNE! Treningi odbywać się będą w ŚRODY przy SP nr 1 w Plewiskach.

Zapraszamy do udziału w zajęciach dzieci od klasy czwartej szkoły podstawowej. Rodzice muszą wyrazić pisemną zgodę na uczestnictwo swoich dzieci w tych zajęciach. Będą one miały charakter gier i zabaw lekkoatletycznych, wykorzystujących naturalne formy oraz aktywność dzieci. Podczas zajęć nie zabraknie biegania, skakania czy sztafet biegowych. To będzie dobra zabawa, połączona z lekką atletyką.

Zajęcia prowadzić będą dyplomowani nauczyciele wychowania fizycznego. Gry i zabawy odbywać się będą w każdą środę od godz. 16.30 na sali i na boisku z bieżnią lekkoatletyczną przy Szkole Podstawowej w Plewiskach, ul. Szkolna 64. Dziewczęta i chłopcy chcący uczestniczyć w zajęciach muszą posiadać strój sportowy oraz obuwie sportowe. Zapewniamy sprzęt sportowy z programu „Lekkoatletyka dla każdego”.

Organizatorem zajęć lekkoatletycznej akademii sportu jest Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Komornikach, telefon: 61 810 79 47.

zgoda -zajęcia LA

 

Comments are closed.