Halowa Liga Dzieci po drugim etapie

Kolejna edycja GOSiR Komorniki CUP – Halowa Liga Dzieci, trwa w najlepsze. Cykl turniejów halowych dla czterech roczników młodych piłkarzy zakończył drugi etap rywalizacji. W dwie niedziele: 10 i 17 grudnia w hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Komornikach, w sportowej walce uczestniczyło siedem drużyn rocznika 2008 i młodszych.

Po pierwszym turnieju liderem była ekipa Wielkopolska Komorniki, która zremisowała jedynie z Wartą Poznań 0:0. Jednak podczas drugiego turnieju skuteczniejsza była drużyna Canarinhos Skórzewo, która pokonała komornicki zespół 3:0 i zremisowała z Wartą Poznań 1:1. W pozostałych pojedynkach Canarinhos wygrywali ze swoimi rywalami i zwyciężyli w dwudniowych zawodach z dorobkiem 31 pkt. Na drugiej pozycji Wielkopolska Komorniki (26 pkt.), a na trzeciej Warta Poznań (23).

Tradycyjnie już zawody w komornickiej hali toczyły się w dobrej, sportowej atmosferze, a młodych futbolistów gorąco dopingowali rodzice i najbliżsi. Piłkarze z kolei zaprezentowali na parkiecie spore umiejętności oraz ogromne zaangażowanie i chęć osiągnięcia sukcesu. Po zakończeniu zawodów wszyscy uczestnicy otrzymali złote medale oraz puchar dla drużyny. Organizatorzy wyróżnili również najlepszych piłkarzy w każdym z zespołów. Oto lista wyróżnionych: Max Lenard (Grom Plewiska), Wiktor Ratajczak (Akademia Futbolu Orły Komorniki), Jeremiasz Pańczak (Wielkopolska Akademia Piłkarska Poznań), Marta Golec (Polonia Środa Wielkopolska), Maksymilian Zientek (Warta Poznań), Rafał Nowaczyk (Wielkopolska Komorniki) i Boguś Jakubczak (Canarinhos Skórzewo).

Kolejna już edycja Halowej Ligi Dzieci toczyć się będzie w 2018 roku. W niedzielę 7 stycznia oraz w sobotę 20 stycznia, w hali GOSiR w Komornikach kolejne turnieje, tym razem dla dzieci rocznika 2007 i młodszych. Emocji na pewno nie zabraknie.

 

Wyniki i tabela: Tabela końcowa

 

Comments are closed.