Czwarta edycja Halowej Ligi Dzieci zakończona

Czwarta edycja GOSiR Komorniki Cup – Halowa Liga Dzieci dobiegła końca. Przez cztery sezony rywalizowało ponad 1200 dzieciaków. Tegoroczny cykl turniejów halowych dla czterech roczników młodych piłkarzy zakończył czwarty etap rywalizacji.

W dwie niedziele 3 i 10 lutego w hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Komornikach, w sportowej walce uczestniczyły drużyny rocznika 2010 i młodszych.
Rywalizacja tych drużyn był nadzwyczaj interesująca. Po pierwszym turnieju liderem była drużyna AF Orły Komorniki A, która zgromadziła 13 punktów. Wiceliderem był zespół Grom Plewiska A z 11 punktami, a trzecie miejsce zajmowała ekipa AP Calcio Wągrowiec (10 pkt.). Ale podczas drugiego turnieju świetnie zaprezentowała się drużyna z Wągrowca, która wygrała sześć spotkań i w obu imprezach zgromadziła 28 punktów, zdecydowanie zwyciężając w tej edycji. Orły Komorniki A straciły pozycję lidera po pierwszym turnieju i ostatecznie uplasowały się na drugim miejscu z dorobkiem 23 punktów. Skutecznie finiszowała także ekipa Startu Płoty, który w drugim turnieju wygrała pięć pojedynków i zajęła trzecią pozycję (22 pkt.). Kolejne miejsce zajęły drużyny: 4. Grom Plewiska A, 5. UKS Orzeł Granowo, 6. AF Orły Komorniki B, 7. Grom Plewiska B.

Jak zwykle wszyscy uczestnicy turniejów otrzymali złote medale i upominki, a zespoły puchar. Wybrano również najlepszych graczy w poszczególnych zespołach. Wśród wyróżnionych znaleźli się: Jan Kołodziejczak (Grom Plewiska A), Paweł Paryzek (Grom Plewiska B), Antoni Gabler (AF Orły Komorniki A), Kacper Czerniejewicz (AF Orły Komorniki B), Borys Olech (AP Calcio Wągrowiec), Alan Tomaszewski (UKS Orzeł Granowo) oraz Maciej Koleżak (Start Płoty).

Wszystkim tegorocznym uczestnikom Halowej Ligi Dzieci życzymy dalszych sukcesów, a jednocześnie zapraszamy do udziału w następnej, piątej edycji GOSiR Komorniki Cup.