Komornicka Grupa Biegowa KGB Grzmot-BIEGANIE

KGB1

Komornicka Grupa Biegowa KGB GRZMOT Komorniki zawiązała się kilkanaście miesięcy temu wśród biegających mieszkańców gminy Komornik. Stopniowo dołączali nowi członkowie, tak że na  wspólnych coniedzielnych treningach pojawia się już prawie 20 biegaczy.

KGB serdecznie zaprasza na wspólne treningi! Jeśli zacząłeś już biegać i chciałbyś znaleźć treningowe towarzystwo – dołącz do nas! Jeśli dopiero myślisz o tym, żeby zacząć, i brakuje Ci motywacji – zapraszamy! Większość obecnych członków Grupy ma swoje doświadczenia biegowe, część próbowała już swoich sił w biegach na 10km, półmaratonach i maratonach, ale szczególnie mile widziani są Ci, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z bieganiem.

Członkowie Grupy trenują codziennie na ścieżkach biegowych naszej gminy. Niezależnie od tego spotykamy się w każdą niedzielę o 9.00 w pobliżu skrzyżowania ul. Młyńskiej/Zakładowej i ruszamy na grupową przebieżkę na dystansie około 10 km w tempie dogodnym dla każdego. To świetny sposób na aktywne rozpoczęcie niedzieli, tym bardziej, że pod względem terenów biegowych jesteśmy naprawdę uprzywilejowani. I tak na jednym z ostatnich treningów odwiedzili nas biegacze z grupy Wilda Biega. Ścieżki Wielkopolskiego Parku Narodowego tak im się spodobały, że zapowiedzieli częstsze wizyty.

Więcej informacji o nas na naszej stronie http://www.kgbgrzmot.pl/ oraz przede wszystkim na facebooku: https://www.facebook.com/KGBGrzmotKomorniki

 

Do zobaczenia na treningu!

foto KGB