Konkurs „Dlaczego warto uprawiać sport?”

Data dodania: 14 października 2022

Konkurs organizowany jest w ramach kampanii edukacyjnej „Akademie Sportu GOSIR” promującej aktywność sportową wśród najmłodszych. Zachęcamy w niej dzieci ze szkół podstawowych do udziału w bezpłatnych zajęciach m.in. z siatkówki, piłki nożnej, tenisa ziemnego i lekkiej atletyki organizowanych na obiektach GOSiR Komorniki.

W ramach tego projektu stworzyliśmy kolorowanki z maskotką Akademii i z hasłami pokazującymi dlaczego warto uprawiać sport. Zwycięskie prace konkursowe zostaną zilustrowane podobnie jak kolorowanki przez studio graficzne i podpisane nazwiskiem pomysłodawcy.

Konkurs na hasło „Dlaczego warto uprawiać sport?” skierowany jest do uczniów ze szkół podstawowych Gminy Komorniki. Uczestnicy mają opisać lub narysować historyjkę z hasłem, które zachęca do aktywności fizycznej.

Nagrodą dla zwycięzców będą bony podarunkowe do sklepu sportowego o wartości 600 zł , gadżety od GOSiR Komorniki oraz opracowanie graficzne prac i załączenie ich z nazwiskami zwycięzców do wydania folderu o Akademiach Sportu.

Termin nadsyłania prac do 10 listopada 2022r.