Rodzinna podróż POD PARĄ

Data dodania: 21 lipca 2021

Zapraszamy do wspólnej podróży „POD PARĄ”, tym razem do Ostrowa Wielkopolskiego. Wyruszamy pociągiem retro oraz najnowocześniejszymi szynobusami, którymi dysponują Koleje Wielkopolskie.

Ostrów Wielkopolski to kolejne miejsce, które chcemy wspólnie zobaczyć. To 70 tysięczne miasto, piąte w Wielkopolsce pod względem liczby mieszkańców. Nazwa miasta pochodzi od słowa „ostrów”, oznaczającego wyspę, kępę wśród mokradeł. Poznamy jego historię i zabytki oraz dowiemy się z czego słynie dzisiejszy Ostrów Wielkopolski.

Chcemy również zainteresować Państwa podróżami pociągiem, jako wymarzonego środka transportu, który umożliwia zrelaksowanie się podczas podróży oraz podziwianie pięknych krajobrazów zza okna wagonu.

Zbiórka uczestników podróży w sobotę 11 września 2021r. o godz. 8.30 na stacji w Szreniawie. Powrót do Szreniawy ok. godz. 17.45, a następnie wspólny piknik w Muzeum Rolnictwa i Przemysłu Rolno Spożywczego w Szreniawie, na który złożą się pyszna zupa oraz coś słodkiego. Będzie to czas wspólnych rozmów i wymiany wrażeń po podróży.

Cena biletu dla osoby dorosłej to 60 zł, dla dziecka 40 zł.

Każdy uczestnik musi zapoznać się z regulaminem Rodzinnej podróży „Pod parą” i być wyposażony w indywidualne środki ochrony ust i nosa.

ZAPISY: rekreacja@gosirkomorniki.pl BRAK MIEJSC!

Płatności należy zrealizować na konto:

Gmina Komorniki

ul. Stawna 1

62-052 Komorniki

PEKAO SA O. Poznań

39 1240 1747 1111 0000 1848 8975

W tytule wpłaty proszę podać:” Podróż POD PARĄ nazwisko i imię uczestnika”.

Projekt ten realizowany jest we współpracy z  Marszałkiem  Województwa Wielkopolskiego, Kolejami Wielkopolskimi, Gminnym Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Komornikach, Domem Kultury „Stokrotka” oraz parafią pw. Św. Jadwigi Śląskiej z Osiedla Kwiatowego w Poznaniu.