Rodzinny Piknik Lekkoatletyczny

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Komornikach, który jest organizatorem Rodzinnego Pikniku Lekkoatletycznego ma przyjemność zaprosić  Państwa do udziału w kolejnej edycji imprezy, której celem będzie wspólna zabawa i rywalizacja sportowa dzieci i rodziców.

Tym razem Piknik Lekkoatletyczny odbędzie się  12 maja 2018 na boisku przy SP nr 1 w Plewiskach ul. Szkolna 64.

Pierwsza cześć imprezy( godz.11.00-13.00) skierowana będzie do przedszkolaków i  dzieci z klas I-III SP oraz ich rodziców. Najmłodsze dzieci będą brały udział w biegu, konkurencjach i testach sprawnościowych. Dla każdego malucha, który ukończy bieg i testy  przygotowany będzie upominek. Jeżeli w rywalizacji sportowej weźmie udział rodzic, otrzyma także mała niespodziankę. Rodzice będą mogli spróbować swoich sił w teście COOPERA, który wystartuje o godz.11.45 i godz.12.45.

Druga cześć imprezy( godz. 13.00-15.00) dedykowana jest rodzicom i dzieciom z klas IV-VII SP. Oprócz biegu dzieci będą startowały w podobnych konkurencjach i testach sportowych.Test COOPERA dla rodziców z drugiej grupy zorganizowany będzie o godz. 13.45 i 14.45.

Przewidujemy także rywalizacje placówek z naszej Gminy, najliczniej reprezentowana grupa(przedszkole, szkoła) otrzyma czek pieniężny na zakup sprzętu sportowego.

W programie oprócz sportowych konkurencji znajdą się także takie atrakcje jak malowanie twarzy, dmuchańce i konkursy rodzinne.

Mamy nadzieję, że nasza akcja zaszczepi u najmłodszych  chęć biegania i aktywności fizycznej  wspólnie z rodzicami i będzie promowała spędzanie wolnego  czasu na sportowo w  gronie rodziny.

 

 

Comments are closed.