Turniej samorządowców w Dopiewie

 

W hali GOSiR w Dopiewie w sobotę 3 marca 2018 r., odbył się III turniej piłki nożnej samorządowców o puchar Wójta Gminy Dopiewo. W imprezie udział wzięło dziewięć zespołów, a wśród nich drużyna Gminy Komorniki.

Mało gościnni okazali się gospodarze imprezy, bo dwie drużyny gminy Dopiewo dotarły do finału i po twardej walce rozstrzygnęły rywalizację w rzutach karnych. Bardzo dobrze spisała się reprezentacja Gminy Komorniki, która po porażce w pierwszym meczu grupowym z Dopiewem I, w kolejnych pojedynkach spisywała się coraz lepiej i dotarła do meczu o trzecie miejsce. Po zaciętej walce z ekipą Powiatu Poznańskiego II i remisie 0:0, w rzutach karnych lepsi byli nasi samorządowcy.

Najlepszym bramkarzem turnieju uznano Macieja Waśkiewicza (Gmina Komorniki), który wielokrotnie chronił swój zespół przed utratą goli. Najlepszym strzelcem imprezy został Tomasz Lewandowski z Dopiewa I (4 gole). Zawody toczyły się w przyjacielskiej atmosferze, a na boisku rywalizowano fair play. Ważne też, że mimo zaciętej walki nie zanotowano żadnych kontuzji. Samorządowcom z Komornik gratulujemy dobrej postawy w turnieju.

Klasyfikacja turnieju: 1. Gmina Dopiewo I, 2. Gmina Dopiewo II, 3. Gmina Komorniki, 4. Powiat Poznański II, 5. Gmina Tarnowo Podgórne, 6. Gmina Suchy Las, 7. Urząd Marszałkowski Wielkopolski, 8. Urząd Miasta Poznania, 9. Powiat Poznański I.

Skład zespołu Gminy Komorniki: Marcin Kaczmarek, Maciej Waśkiewicz, Jacek Depczyński, Mateusz Werbliński, Piotr Wiśniewski, Krzysztof Kucz, Jakub Budych, Piotr Schulze, Paweł Krupa, Włodzimierz Heigelmann, Krzysztof Ratajczak, Tomasz Nowaczyk.

 

                                                                                                          

Comments are closed.