Turniej tenisa stołowego z okazji 15-lecia GOSiR Komorniki

Data dodania: 19 maja 2022

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Komornikach zaprasza miłośników tenisa stołowego na  turniej zorganizowany z okazji 15-lecia działalności, który zostanie rozegrany w niedzielę 12 czerwca 2022 r. Zawody rozpoczną się o godz. 10:00 w hali sportowej GOSiR w Komornikach przy ul. Polnej 37.

W rozgrywkach mogą wziąć udział amatorzy jaki i zawodnicy z licencjami (maksymalnie do II ligi). Turniej będzie rozgrywany na 12 stołach z podziałem na dwie kategorie wiekowe do 45 lat (rok urodzenia 1977 i młodsi) i powyżej 46 lat (rok urodzenia 1976 i starsi). Każdy z uczestników rozegra minimum 4 spotkania. Zwycięzcy obu kategorii rozegrają dodatkowo spotkanie o puchar z okazji XV-lecia GOSiR Komorniki.

Zawodnicy z miejsc I – III w każdej z kategorii wiekowej zostaną nagrodzeni pucharami oraz kartami podarunkowymi, a zawodnicy z miejsc IV – VI otrzymają upominki. W turnieju zostanie także wyróżniony najlepszy zawodnik z terenu Gminy Komorniki oraz najlepsza zawodniczka, którzy otrzymają pamiątkowe statuetki i kartę podarunkową.

Organizatorem turnieju jest Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji, który jest fundatorem nagród  i zapewnia wszystkim uczestnikom wodę i ciepłe napoje. Koszt udziału w turnieju wynosi 25,00 zł. Organizator nie ubezpiecza zawodników ubezpieczeniem NNW, a także nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione na obiekcie sportowym. Zawodnik uczestniczący w turnieju wyraża zgodę na wykorzystanie wizerunku oraz swoich danych osobowych.

Szczegółowe informacje i zapisy u Pana Jacka Waskowskiego pod nr telefonu 604 373 903. Zapisy prowadzone do godziny 9:30 w dniu zawodów. Ilość miejsce ograniczona do 32 osób w każdej kategorii wiekowej.

Zobacz inne wpisy