Zmiany w funkcjonowaniu obiektów sportowych

Data dodania: 19 kwietnia 2021

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dn. 15 kwietnia 2021 Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji  wprowadza zmiany w działalności obiektów sportowych. Zmiany będą funkcjonowały do 25 kwietnia 2021 r.

1)Obiekty na wolnym powietrzu:

-boiska wielofunkcyjne: w Plewiskach(ul. Zielarska i Skryta) w Głuchowie(ul. Parkowa), Chomęcicach(ul. Jarzębinowa) i w Komornikach (ul. Ognikowa) będą otwarte i ogólnodostępne

-boiska Orlik 2012 w Plewiskach i Wirach oraz stadion w Komornikach(ul. Jeziorna), Plewiskach(ul. Szkolna) i Rosnówku( ul. 1 Maja)będzie udostępniany zgodnie z harmonogramem.

Limit osób korzystających z obiektów: 25. Limit nie dotyczy kadrowiczów, zawodników lig zawodowych oraz dzieci i młodzieży uczestniczącej we współzawodnictwie dzieci i  i młodzieży prowadzonym przez odpowiedni polski związek sportowy.

2)Hale sportowe

Hale sportowe GOSiR w Komornikach (ul. Polna i ul. Jeziorna) są udostępniane zawodnikom kadry narodowej, działającym w ramach sportu zawodowego oraz dzieciom i młodzieży uczestniczącym we współzawodnictwie dzieci i młodzieży prowadzonym przez odpowiedni polski związek sportowy.

3) Korty tenisowe w Szreniawie i Wirach będą udostępnione dla chętnych po dokonaniu rezerwacji.