W czasie wakacji zapraszamy mieszkańców na bezpłatne zajęcia z jogi i zumby. Zajęcia będą odbywały się w lipcu i sierpniu w Komornikach, Plewiskach, Wirach i Chomęcicach.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!